Ogólne: Męska biżuteria – najmodniejsze trendy

Wszystko ma swój czas i swoją modę. Kiedyś biżuterię nosiły tylko Panie. Dziś Panowie chcą tak samo urokliwie wyglądać. Coraz więcej przedstawicieli płci męskiej poszukuje biżuterii dla siebie. Staje się ona również bardzo często przedmiotem prezentu dla naszych Panów. Jak sami klienci sklepów jubilerskich mówią, że wybierają przedmioty wyjątkowe, oryginalne, które im się po prostu podobają.

Jednym z typowych elementów biżuterii męskiej są od dawna znane spinki do mankietów. Są one zbudowane z różnych pierwiastków i choć najczęściej znane są złote to współcześnie najchętniej kupowane są srebrne.

Równie modne i nierzadko kupowane przez mężczyzn lub na prezent dla nich są łańcuszki srebrne oraz różnego typu zawieszki do nich. Ciągle w tej kategorii królują krzyżyki będące symbolem religijnym. Często też nabywane są wisiorki z innymi motywami. Nie mniej jednak Panowie najczęściej noszą same łańcuszki bez dodatkowych zdobień.

Bransoletki srebrne męskie podbijają gusta naszych Panów. Widząc w ofertach sklepów jubilerskich różnorodność tych rewelacyjnych wyrobów nie dziwi taka sytuacja. Toteż nasi mężczyźni też pragną wzbudzać podziw nie tylko wyglądem, ubiorem, zachowaniem, ale również posiadanymi ozdobami.

Srebro jest jednym z najmodniejszych kruszców, z którego wykonywane są różne przedmioty męskiej biżuterii. Dominować zawsze będzie złoto. Dlatego często projektanci biżuterii łączą te dwa pierwiastki i powstają unikatowe błyskotki, idealne dla mężczyzn pragnących ozdobić swój ubiór i ciało.     

Powrót

Fani