Ogólne: Noszenie biżuterii srebrnej zarezerwowane tylko dla Pañ?

W powszechnej opinii wielu osób uważa się, że biżuteria męska srebrna to nie jest coś dla prawdziwych mężczyzn. Oczywiście w pierwszej kolejności biżuteria ta wykonana ze srebra bądź też innych materiałów jednoznacznie kojarzy się z propozycją dla pań. Warto jednak wiedzieć, że i panowie znajdą coś dla siebie w kwestii ozdób. Dowodem na powyższą tezę jest stale powiększająca się ilość miejsc, gdzie można nabyć wspomniane akcesoria. Doskonałym tego przykładem jest chociażby internetowy sklep z męskimi ozdobami dostępny pod adresem http://bizuteria-meska.waw.pl/. Warto tam zajrzeć możliwie jak najprędzej, bo tym samym w mig rozwiejemy swoje obawy odnoście niemęskich powodów na noszenie tego rodzaju dodatków.

Należy sobie raz na zawsze i stanowczo powiedzieć, iż łańcuszki bądź też bransoletki srebrne męskie dodają wręcz męskości. Należy pamięć, że właściwie dopasowana do stroju ozdoba tego rodzaju znacząco może przyczynić się do podniesienia szyku i elegancji danego pana. W zasadzie wystarczy tylko poznać reguły doboru odpowiedniej do sytuacji biżuterii, a wiele na tym zyskamy. W przypadku doboru ozdób ze srebra dedykowanych mężczyznom najlepiej sprawdzi się srebro bez połysku, czyli typowe 925 o zawartości 92,5% srebra z domieszką miedzi. Takie połączenie gwarantuje noszącemu dodatkowo wysoką wytrzymałość.

W kontekście samego wyglądu zewnętrznego srebrnych ozdób dla panów w pierwszej kolejności powinno się decydować na motywy zależne od indywidualnych preferencji. Skutkiem tego męski łańcuszek czy też bransoleta powinny być wybierane w oparciu o dobry smak. Można dla przykładu przyjąć stylizację na tzw. złego chłopca, co będzie odzwierciedlało się poprzez pierścienie i naszyjniki z motywami czaszek oraz smoków. Z drugiej strony jest dozwolone wyeliminowanie wszelkich krzykliwych elementów i postawienie na dyskretną elegancję współgrającą np. z garniturem. W tym wypadku idealnie nadawać się będzie do noszenia krótki naszyjnik, a na dłoni dobrze sprawdzi się zegarek ze srebrną bransoletą. Jak zatem zostało udowodnione w tym tekście noszenie srebrnej biżuterii jest męskie, a jej rodzaj jest uzależniony wyłącznie od naszego stylu bycia.

 

Powrót

Fani